Stavba na klíč

Stavba na klíč začíná vaším výběrem vysněného domu dle typového, případně individuálního projektu. A všechny další starosti s výstavbou už přenecháte spolehlivým a ověřeným dodavatelům. Ve společnosti STAVEBNICE RD, s.r.o. máme s projektováním a výstavbou rodinných domů na klíč dlouholeté zkušenosti, a proto s námi šetříte čas i náklady. Garantujeme vám, že za typový projekt beze změn zaplatíte cenu projektové dokumentace i stavby vždy podle ceníku a položkového rozpočtu. A je pouze na vás, jestli budete chtít realizovat celou stavbu, nebo jen její části. Samozřejmostí je přitom záruka bezvadně odvedené práce. Informujte se podrobně, co všechno zahrnuje stavba na klíč.

Stavba na klíč od 1350.000 Kč

Volejte zákaznickou infolinku 775 234 234 nebo pište prostřednictvím emailu kontaktního formuláře.


Stavba na klíč má své výhody

  • rychlejší realizace stavby kdekoliv po celé České republice
  • garance dodržení ceny projektu i výstavby dle ceníku (u projektu beze změn)
  • jasně definované smluvní záruky a podmínky
  • profesionální kvalita všech prací
  • stavba na klíč dle našich typových a také individuálních projektů

Pokud si vyberete stavbu domu dle typového projektu z našeho katalogu a nebudete si přát jeho změny, vždy vám cenu garantujeme. V případě změn v projektu, které by mohly ovlivnit statiku celého domu a tím i požadavky na stavební materiály, je cena kalkulována na základě konkrétního projektu a vašich připomínek. Ceny stavby na klíč jsou reálné, ověřené, transparentní a pravidelně aktualizované. Dodavatel přitom odpovídá za kvalitu, rychlost, způsob provedení a cenu stavby v plném rozsahu. V jeho kompetenci jsou i případné reklamace.

Máte zájem o hrubou stavbu domu nebo kompletní stavbu na klíč?

  • Hrubá stavba domu znamená zajištění veškerých zemních prací a vybudování kompletní konstrukce. Dům je tedy hotov od základní desky až po položení střešní krytiny a je připraven k zařízení. V ceně jsou také vchodové dveře a plastová okna.
  • Stavba na klíč obsahuje navíc např. rozvody vody a elektroinstalace, vytápění, interiérové dveře, pokládku podlah, vnitřní a vnější omítky. Informujte se podrobně, co všechno zahrnuje stavba na klíč.

Hitem dnešní doby jsou pasivní domy, se kterými ušetříte ročně až 40 000 Kč na energiích

Ekonomicky nejvýhodnějším bydlením jsou bezesporu pasivní domy. Kromě toho, že jsou ekologické, jejich roční potřeba tepla se pohybuje od 5 do 15 kWh/m2, což představuje 10x nižší spotřebu tepelné energie oproti běžným novostavbám. Pasivní domy jsou na tom ve spotřebě energií ještě lépe než nízkoenergetické domy, ale kvůli tomu jsou i náročnější na postupy projektování a samotnou výstavbu.

Máte zájem o výstavbu pasivního domu? Kontaktujte nás písemně nebo na telefonu 775 234 234. Nabízíme vám stavbu na klíč s širokou smluvní zárukou.

Komfortní a levné bydlení? To jsou nízkoenergetické domy

Výstavba nízkoenergetických domů je v České republice poměrně rozšířená. To je dáno přednostmi, které nízkoenergetické domy nabízejí - snižují náklady na vytápění a dopad na životní prostředí. Kritériem je roční spotřeba tepla 15-50 kWh/m2, což je až 10x méně energie než u starších domů a v průměru 3x - 5x méně než u běžných novostaveb. Investice do nízkoenergetické stavby se vám vrátí během několika let.

Máte zájem o stavbu domu na klíč? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Vyberte si dům snů

Dispozice

Cena domu

Počet podlaží

Typ domu

Název