Objednejte si katalog rodinných domů

Každoročně pro vás připravujeme nové katalogy s typovými projekty rodinných domů. Najdete v nich vyzkoušené projekty i novinky zděných domůdřevostaveb. Rodinné domy jsou představeny na samostatných stránkách včetně půdorysů, pohledů a základního popisu. Součástí katalogu rodinných domů je rovněž redakční část s užitečnými informacemi pro stavbu a zařízení domu.

Tištěný katalog TOP RODINNÉ DOMY 2017  za 99 Kč (+ 119 Kč poštovné na dobírku)

Celkem na 346 stranách katalogu najdete téměř 460 projektových řešení rodinných domů s možností výstavby v různých energetických standardech. Projekty rodinných domů jsou rozděleny do 3  kategorií, které jsou přehledně a barevně označeny: 

Domy vám můžeme dodat jak ve zděném provedení, tak i v provedení dřevostavba. Tato varianta je označena piktogramem u jednotlivých domů. Piktogramem jsou označeny novinky a projekty domů vypracované ve variantě s garáží. Barevnými šipkami energetického štítku jsou zase značeny energetické standardy. Ceny projektů a stavby na klíč jsou uvedeny obecně v úsporném standardu. Většinu domů lze zralizovat i v mimořádně úsporném standardu .V katalogu najdete i pasivní domy.

Máte zájem o katalog rodinných domů? Objednejte si ho!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Vyberte si dům snů

Dispozice

Cena domu

Počet podlaží

Typ domu

Název