RSSRSS

Novinky

Navštivte nás na veletrhu FOR PASIV 2019

Zajímáte se o úsporné bydlení, nízkoenergetické či pasivní domy? Pak byste na mezinárodním veletrhu FOR PASIV rozhodně neměli chybět. Stejně jako my.

5 nejčastějších mýtů o dřevostavbách

Ze všech stran slyšíte, jak skvělé jsou dřevostavby? Ušetříte při stavbě, později se navíc náklady začnou vracet formou úspory za energie a pak je tu navíc i ekologický rozměr. To všechno zní pohádkově. Pojďme se společně podívat na 5 největších mýtů o dřevostavbách. Vysvětlíme si, jak to s nimi ve skutečnosti je.

Zařiďte si dům bez námahy

Vybavení interiéru by mělo být co nejjednodušší a příjemné. Příjemně se dá zařízení domu nakupovat online. Nestojíte fronty, srovnáte si ceny a prozkoumáte možnosti.

5 tipů, jak si v novém domově vykouzlit pohodu

Po nastěhování se do nového bytu či domu sice zpočátku převládá radostná euforie, nicméně abyste byli zcela zabydlení, je třeba myslet na pár doplňků.

Řadové domy jsou už přežitek?

Trend řadových domů a dvojdomků se pomalu vrací. Podívejte se jaké výhody nabízí.

Objednejte si katalog s kompletní nabídkou domů

V novém Katalogu domů pro rok 2017 si prohlédnete všechny naše domy rozdělené do přehledných kategorií přízemní, podkrovní a dvoupodlažní, ve kterých jsou řazeny podle ceny. V každé kategorii Vám nabízíme novinky. Dozvíte se také důležité informace o projektech domů, stavbě, výběru pozemku apod.

Máme pro vás 13 nových domů. Vyberte si ten svůj

Prohlédněte si nabídku nových neokoukaných domků v našem katalogu. Rozšířili jsme katalog o bungalovy, dvoupodlažní domy a domy s obytným podkrovím.

Vyberte si dům už teď a na jaře začněte stavět!

Začínají nám sychravé večery, kdy se brzy stmívá. Ideální čas sednout ke katalogu a začít si vybírat svůj vysněný rodinný dům. Tak na co ještě čekáte?

Patrové domy a jejich výhody - zjistěte, proč jsou tak oblíbené

Patrové domy patří mezi oblíbené a vyhledávané stavby. O tyto projekty rodinných domů mají zájem především mladší rodiny, které plánují, že v domě budou bydlet třeba i se svými dospělými dětmi. Přečtěte si, jaké výhody mají patrové domy.

Investujte do nízkoenergetických domů a užívejte si všech jejich výhod

V nabídce našich projektů rodinných domů najdete také domy nízkoenergetické, které se v poslední době těší velké oblibě. Připravili jsme pro vás článek zabývající se stavbou rodinných domů tohoto typu. Přečtěte si více!


Vyberte si dům snů

Dispozice

Cena domu

Počet podlaží

Typ domu

Název