Bungalov - jednopodlažní rodinný dům, který si zamilujete

09.06.2014 12:13

S pojmem bungalov jste se již určitě setkali. Jedná se o nízký jednopodlažní dům se sedlovou, valbovou, nebo rovnou střechou. Ačkoliv se bungalovy tváří jako novinka, byly tu s námi od nepaměti. Kořeny mají v Indii, kde tvořily střechu nad hlavou místním obyvatelům již před 200 lety.

Stavba bungalovu se řídí dle určitých zásad a pravidel, jako je například vnitřní uspořádání domu. Centrální prostor tvoří kuchyně a obývací pokoj, kolem něj jsou potom situovány obytné místnosti. I když to není pravidlem, často se u bungalovu setkáváme s terasou (zejména u bungalovů s půdorysem L), na kterou je přístup přímo z obývací části domu. Ani připojení garáže, nebo garážového stání k domu není problém, vše se řídí pečlivě připraveným projektem bungalovu. Více o bungalovech se dozvíte v našem novém článku.

Nejoblíbenější bungalovy: STELLA a ZOJA

V rámci našeho článku vás seznámíme také s nejoblíbenějšími bungalovy. Bungalov ZOJA vyniká svým jednoduchým a velmi moderním zjevem, díky kterému se hodí hlavně do nové zástavby. Rodinný dům STELLA představuje typický bungalov tzv. elkového tvaru, který nabízí perfektní místo k vybudování terasy orientované do zahrady.

Rodinný dům ZOJA Rodinný dům STELLA

Zajímají vás projekty bungalovů? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Vyberte si dům snů

Dispozice

Cena domu

Počet podlaží

Typ domu

Název