Objednejte si katalog s kompletní nabídkou domů

04.01.2017 14:00

Objednejte si katalog s kompletní nabídkou domů

Pro rok 2017 jsme připravili nový katalog, který vás na 344 stranách provede nejen kompletní nabídkou našich domů, ale také vám poradí se stavbou domu krok za krokem.

Chci si objednat Katalog domů 2017

Proč si objednat náš katalog domů?

  • Seznámíte se s ucelenou nabídkou domů, která je barevně rozdělena do 3 sekcí podle typu domů – na přízemní, podkrovní a dvoupodlažní.
  • Na jednotlivých stránkách s domy najdete hlavní pohled, vedlejší pohledy, půdorysy, cenu stavby na klíč, cenu projektu, dispozici a základní údaje o domě.
  • U každého domu je piktogram štítku, ze kterého zjistíte, jestli se jedná o novinku či dřevostavbu a možnosti energetického standardu.
  • Získáte spoustu praktických informací o projektech, stavbě domu i výběru parcely.
  • U domů označených piktogramem auta nabízíme projekt i ve variantě s garáží.

Výběr vašeho budoucího bydlení je prostřednictvím katalogu pohodlnější. K jednotlivým domům si můžete dělat poznámky a případně si zakreslovat do půdorysů individuální změny. V Katalogu 2017 vám také poradíme, jak objednat projekt domu a co všechno projekt obsahuje.

V redakční části katalogu najdete užitečné rady „Stavba domu krok za krokem“, sekci „Z čeho budeme stavět“ o stavebních materiálech a jejich parametrech i prezentaci spolupracujících firem, jejich produktů a novinek.
Tištěný katalog TOP RODINNÉ DOMY 2017 Vám zašleme za 99 Kč + 119 Kč poštovné a balné na dobírku.

Objednejte si nový Katalog domů 2017

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Vyberte si dům snů

Dispozice

Cena domu

Počet podlaží

Typ domu

Název