Řadové domy jsou už přežitek?

14.03.2017 11:46

Řadové domy jsou už přežitek?

Rádi byste si pořídili vlastní dům, ale bojíte se finančního zatížení? Nejen z toho důvodu se mnoho rodin vrací k trendu řadových domů a není divu. Řadovky nejsou přežitkem socialistické éry, jak by se mohlo na první pohled zdát. Naopak slibují moderní, komfortníúsporné bydlení a zaručují i plno dalších výhod. Jaké jsou ty nejatraktivnější?

Výhody řadových domů

Za největší výhodu lze považovat úsporu pořizovacích i provozních nákladů. Nejen, že za cenu bytu pořídíte plnohodnotný rodinný dům, ale ušetříte i na nákladech za topení. Domy se totiž navzájem vytápějí podobně jako v bytových domech a dochází tak k menšímu úniku tepla. Údržba je také výrazně menší než u samostatně stojících domů. Řadový dům tak poskytuje komfort rodinného domu, ale zároveň vyžaduje údržbu podobnou bydlení v bytě s terasou. Oproti bytu také nabízí možnost elegantního rozdělení denní zóny od klidové patrem.

Nedostatek soukromí?

Váháte nad řadovým domem kvůli nedostatku soukromí? Zahradní prostory je možné oddělit od sousedů jednoduchou výstavbou neprůhledného oplocení. Dvojdomek se zase stane ideálním dvougeneračním řešením.


Prohlédněte si naši nabídku řadových domů a dvojdomků a splňte si svůj sen. Raději máte „něco v ruce“? Objednejte si náš tištěný katalog a prohlédněte si celou nabídku.

Zaujaly vás naše řadové domy? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Vyberte si dům snů

Dispozice

Cena domu

Počet podlaží

Typ domu

Název