Rodinný dům Donald

Rodinný dům Donald

Realizovaný rodinným dům je dalším příkladem individuálního přístupu k typovému projektu. Rodina si vybrala typový projekt podle fotografií v našem katalogu:

Rodinný dům Donald

Rodinný dům Donald 2

   

Prostorové uspořádání jim ale přesně nevyhovovalo. Součástí úprav bylo přesunutí vstupu na zrcadlovou stranu domu. Zbytek přízemí zůstal zachován. V podkroví byl zas problém s malou výškou u obvodových stěn. Součástí předprojektové fáze bylo tedy i  vypracování 3D modelu, kdy se řešil vzhled domu při rozdílném sklonu střechy.
 

Rodinný dům Donald je samostatně stojící přízemní dům s obytným podkrovím, nepodsklepený, určený pro bydlení  3-4 členné rodiny. Typově je vhodný do rovinného terénu.

Dispozičním řešením a  velikostí obytné i užitné plochy patří mezi domy menší velikostní kategorie s 1 obytnou místností a kuchyňským koutem, koupelnou a spíží v přízemí a 3 místnostmi v podkroví.

Přes kryté zádveří se vstupuje do obývacího pokoje. Obývací pokoj je propojen s jídelnou a  kuchyňským koutem a je z něj přístup schodištěm do podkroví.

V podkroví se nachází ložnice, 2 pokoje a WC. Zastřešení je řešeno sedlovou střechou se sklonem střechy 45° (u typového řešení). Jedná se o zděnou stavbu.

Úpravou fasády se z typicky venkovského horského domku stává tradiční stavení vhodné i do obce v okolí velkých měst.

Bližší informace k typovému řešení naleznete zde.

RD_Donald_pohled_1RD_Donald_pohled_2


Vyberte si dům snů

Dispozice

Cena domu

Počet podlaží

Typ domu

Název