Solná jeskyně, masážní a kosmetické studio Třebíč

Investor zakoupil v obytné čtvrti města Třebíč starou kotelnu s úmyslem přeměnit ji na víceúčelový objekt  služeb - solnou jeskyni, masážní a kosmetické studio. Po konzultaci investora s projektantem byl vypracován projekt  na dvoupodlažní budovu s ocelovým skeletem, v prvním patře vyzděným pórobetonovými tvárnicemi Ytong, střecha řešena jako pultová s lehkou konstrukcí z příhradových vazníků.

V přízemí byla umístěna recepce sloužící zároveň jako café-bar, odkud je vstup do samotných prostor solné jeskyně. Pro provoz solné jeskyně byly zapracovány specifické požadavky: podlahové vytápění, klimatizace, rekuperace. V přízemí se rovněž nachází bezbariérové sociální zařízení. Budova původně jednopodlažní byla zvednuta o jedno patro, do kterého je vstup řešen lomeným schodištěm. Z galerie v prvním patře je možné se dostat do jednotlivých provozních místností opatřených rovněž sociálním zařízením.

Průběh celé stavby je zachycen na fotografiích. Na základě požadavků investora byla stavba realizována v průběhu dvou měsíců, aby objekt mohl co nejdříve přivítat nové zákazníky.

Fotka 22

Fotka 21

Fotka 20

Fotka 19

Fotka 18

Fotka 17

Fotka 16

Fotka 15

Fotka 14

Fotka 13

Fotka 12

Fotka 11

Fotka 10

Fotka 9

Fotka 8

Fotka 7

Fotka 6

Fotka 5

Fotka 4

Fotka 3

Fotka 2

Fotka 1


Vyberte si dům snů

Dispozice

Cena domu

Počet podlaží

Typ domu

Název