Rodinný dům Jonatán - Polní Voděrady, okres Kolín

V mírném svahu pod lesem  na kraji zástavby  v katastru obce Polní Voděrady na okrese Kolín vyrůstá atypický půlkruhovitý dům. Mladý pár se rozhodl vyměnit svůj byt za domek v přírodě. Po koupi mírně svažitého pozemku již nic nestálo v cestě k vykročení za snem o rodinném bydlení. Z naší nabídky si investoři okamžitě zakoukali do přízemního domu  Jonatán, půlkruhovitého tvaru s pultovou střechou o sklonu 6° a po mírných úpravách typového projektu začali svépomocí  stavět.

Jako hlavní konstrukční materiál byly použity tvárnice Ytong o šíři 30 cm, pokryté izolační vrstvou minerální vaty Isover. Střecha je plechová titan-zinková. Vytápění elektrickým kotlem v kombinaci s krbem. Kanalizace je řešena splaškovou jímkou a voda je vedena z domovní studny.

Rodinný domek Jonatán je dispozičně řešen jako 3+kk o zastavěné ploše 104,7 m2. Z chodby se vchází jednotlivě do všech místností domu: obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice i dětského pokoje. V domě nechybí ani komora šatna . Koupelna a záchod jsou odděleny. Z každé z obytných místností je výstup na zahradu.  

V katalogu pro rok 2012 jej naleznete na str. 74, nebo na webových stránkách Typový rodinný dům Jonatán.    

Porovnejte vizualizační ilustrace s postupně rostoucí stavbou rodinného domku.

Perspektiva:

Půdorys:

Stavba typového rodinnéh domu Jonatán:

Fotka 1

Fotka 2

Fotka 3

Fotka 4

Fotka 5

Fotka 6

Fotka 7

Fotka 8

Fotka 10

Fotka 9


Vyberte si dům snů

Dispozice

Cena domu

Počet podlaží

Typ domu

Název