Typový rodinný dům Anife - Příbramsko

Jako další referenční dům uvádíme zdařilou realizaci rodinného domu Anife, která vyrostla v malé obci sousedící s městem Příbram. Obec se nachází nedaleko Strakonické výpadovky. Má tedy velmi dobrou dostupnost do Prahy.

Vybraný rodinný dům Anife je samostatně stojící dům ve variantě s obytným podkrovím a garáží, určený pro bydlení  4-5 členné rodiny. Umístěný je do mírně svažitého terénu.

Jedná se o zděnou stavbu ze systému Porotherm. Dispozičním řešením a velikostí obytné i užitné plochy patří mezi domy střední velikostní kategorie se 3 obytnými místnostmi a kuchyní v přízemí. Podkroví bylo v tomto případě připraveno pro rozšíření v budoucnu o další obytné místnosti.

Typově se jedná o půdorysný tvar domu L, jehož strany jsou dále členěny dalšími výklenky.

Do domu se vstupuje přes zádveří s šatnou. Z tohoto zádveří je také umožněn vstup do garáže.

Ze zádveří se dále přes chodbu vstupuje do hlavních částí domu. Z chodby jsou přístupny tyto místnosti: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, pokoj, samostatné WC, koupelna s druhým WC, schody do podkroví a komora pod schody.

Z obývacího pokoje a ložnice je přímý přístup na terasu. Použití balkónových dveří navozuje prostorové propojení s exteriérem.

V podkroví byl původně navržen pouze jeden pokoj s koupelnou. Toto řešení bylo při vlastní realizaci investory upraveno. Střecha byla upravena tak, aby bylo možné v budoucnu využít pro bydlení celý prostor podkroví.

Rodinný dům byl velmi zdařile doplněn krytou terasou. Vlastní obytné prostory domu se tak rozšířili o ideální místo pro trávení volných chvil nejen během slunných dní.

Jednu z nejpovedenějších realizací našich typových domů dále doplňuje a podtrhuje velmi povedená realizace zahrady. Bylo zde vhodně využito svažitosti terénu. Zahrada spolu s bazénem působí skutečně dojmem, že bude oázou klidu nejen pro obyvatele domu, ale i jejich čtyřnohého hlídače a kamaráda.

Podrobné informace k RD Anife naleznete zde

Fotka 5

Fotka 4

Fotka 3

Fotka 2

Fotka 1


Vyberte si dům snů

Dispozice

Cena domu

Počet podlaží

Typ domu

Název