Typový rodinný dům Patrik

Typový rodinný dům Patrik

Na jihozápadním okraji Prahy nad řekou Vltavou stojí v zástavbě domů na malém pozemku rodinný domek Patrik. Investoři koupili projekt a  rozhodli se i pro kompletní realizaci stavby.

 Nevelký pozemek bylo zapotřebí skloubit s potřebami čtyřčlenné rodiny  s dospívajícími dětmi a projekt typového domu Patrik s  dispozicí  4+1 o obytné ploše 116,7 m2 byl vhodnou variantou.

 Jedná se o jednopodlažní dům s obytným podkrovím, které si investoři přáli do budoucna oddělit na dvě samostatné bytové jednotky. V přízemí se vstupem přes zádveří a chodbu se dostaneme do  obývacího pokoje spojeného s kuchyní se vstupem na terasu.  Z chodby je vstup do ložnice rodičů a zádveří, využívaného jako šatna. V přízemí se rovněž nachází koupelna s odděleným WC. V podkroví jsou dva pokoje s prostornou koupelnou.

Investoři si přáli doplnit tento dům o garáž, která našla místo na vstupní straně domu. Jako střešní krytina  na střeše o sklonu 33° byla použita pálená střešní taška v klasické červené barvě, pro průstup světla a větrání v podkroví jsou použita výklopná  střešní okna. Dům je vytápěn plynovým kotlem, souběžně s vytápěním krbem.

Cena projektu:               29 000 Kč

Cena stavby na klíč:  3 190 000 Kč.

RD Patrik je v katalogu pro rok 2012 umístěn na str. 177.

Průběh stavby domu Patrik, Praha 5:

Fotka 1

Fotka 2

Fotka 3

Fotka 4

Fotka 5

Fotka 6

Fotka 7

Fotka 8

Fotka 9

Fotka 10

Fotka 11

Fotka 12

Fotka 13

Fotka 14

Fotka 15

Fotka 16

Fotka 17

Fotka 18

Fotka 19


Vyberte si dům snů

Dispozice

Cena domu

Počet podlaží

Typ domu

Název