Typový rodinný dům Tereza

Typový rodinný dům Tereza - okr. Brno - město

 Na brněnském předměstí vyrostl, dle našeho typového projektu s krásným dívčím jménem Tereza, jednopodlažní rodinný domek s plně využitým podkrovím a garáží. RD Tereza je řešen jako bydlení pro čtyřčlennou rodinu s počtem místností 4+kk a obytné ploše 65,5 m2. Jedná se o klasický rodiný dům se sedlovou střechou, který již byl několikrát realizován.Katalogový dům Terezy

V přízemí domu se nachází obývací pokoj (16,7 m2) propojený s jídelnou a kuchyňským koutem (10,3 m2)  a ložnice o výměře 14,9 m2. V obývacím pokoji je umístěn vstup na terasu  V podkroví, které je přístupné schodištěm  z obývacího pokoje jsou umístěny dva prostorné dětské pokoje (12,6 a 21 m2). V obou podlažích najdeme koupelny a v 1.NP navíc i praktickou spíž na potraviny, v podkroví komoru.  

Na obvodové zdivo byly použity pálené cihelné bloky Porotherm, příčkovky z plných cihel. Energetický standard domu byl řešen jako vyhovující s roční měrnou spotřebou tepla do 120 kWh(m2.rok) v kombinaci cihelných bloků a polystyrenové izolace o šíři 10 cm.

Tento typový projekt již v letošním katalogu nenajdete, uvolnil místo novinkám. Klasické domy jsou nicméně stále žádané, protože příliš nepodléhají módním trendům. Pokud by jste měli zájem o  podrobnější informace nebo studii neváhejte nás kontaktovat.

Cena projektu:  25 000 Kč
Cena hrubé stavby: 1 240 000 Kč
Cena stavby na klíč: 2 590 000 Kč

         


Vyberte si dům snů

Dispozice

Cena domu

Počet podlaží

Typ domu

Název